+48 735 458 498poniedziałek: 10-18, wtorek-piątek: 8-17

Tonery do drukarek

tonery-do-drukarek-tonerpointTonery do drukarek  wykorzystywane są w drukarkach laserowych. Jest to element naszego urządzenia, który ulega eksploatacji i po wyczerpaniu się, wymaga wymiany. Częstotliwość wymian zależy od pojemności tonera. Zazwyczaj wydajność waha się pomiędzy 1000 a 10000 do nawet 45000 stron! Oferta TONERPOINT obejmuje sprzedaż tonerów oryginalnych, regenerowanych jak i zamienników. Posiadamy tonery kompatybilne z modelami drukarek producentów takich jak: HP, Brother, Lexmark, Samsung, Oki, Canon i wiele innych. Mamy również w asortymencie kartridże o zróżnicowanych pojemnościach.

Szeroka gama naszych tonerów pozwala na dokonanie optymalnego wyboru przez każdego. Jesteśmy polską firmą dbającą o jakość komponentów jakich używamy przy regeneracji tonerów. Tonery regenerowane to świetny wybór dla osób dbających o swoje urządzenie i jakość wydruku. Mamy jednakże na uwadze wszystkich klientów, dlatego też nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi producentami tonerów zamiennych takich jak WHITEBOX. Taki rodzaj kartridży charakteryzuje się bardzo przystępną ceną.

Produkty będące w naszym sklepie są starannie sprawdzane pod kątem jakości. Staramy się cały czas rozszerzać ofertę o nowe modele. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.